Aktualności

Puławy: Wpadł z marihuaną

Data publikacji 08.05.2015

Puławscy kryminalni zatrzymali 27 latka, który udzielał narkotyki innym osobom. Policjanci podczas przeszukania jego mieszkania w przedpokoju w szafce znaleźli 40 gramów marihuany. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Za posiadanie i udzielanie narkotyków grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

    Puławscy kryminalni specjalizujący się z przestępczością narkotykową otrzymali informację, że jeden z mieszkańców miasta udziela innym osobom marihuanę. Mężczyzna został zatrzymany na klatce schodowej swojego bloku czym był kompletnie zaskoczony.

    W trakcie przeszukania jego mieszkania policjanci odnaleźli schowany w przedpokoju susz roślinny. Po zbadaniu testerem okazało się, że jest to marihuana w ilości 40 gramów.  27 latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Wczoraj usłyszał zarzuty posiadania i udzielania narkotyków. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. Niewykluczone, że w tej sprawie inne osoby usłyszą zarzuty bowiem sprawa jest rozwojowa.

MK

 

Powrót na górę strony