Aktualności

Puławy: Agresywny pasażer niszczył autobus.

Data publikacji 06.05.2015

Policjanci zatrzymali agresywnego, nietrzeźwego pasażera autobusu. 29 latek po zwróceniu mu uwagi o niestosownym zachowaniu, piciu alkoholu w autobusie, wpadł w szał. Kopał w elementy wyposażenia, groził zabójstwem kierowcy. Po zatrzymaniu przez mundurowych dalej był agresywny zarówno w komendzie jak i w szpitalu. Trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj przed godziną 16:00 puławskiego dyżurnego Policji powiadomił kierowca autobusu o agresywnym mężczyźnie. W kierunku Janowca udał się patrol interwencyjny, który zatrzymał  nietrzeźwego 29 latka.

Jak ustalili policjanci kierowca autobusu zwrócił uwagę mężczyźnie, który pił piwo. Ten z kolei wpadł w szał niszcząc elementy wyposażenia pojazdu. Kopał w drzwi, kasownik, przyciski awaryjnego otwierania drzwi,  zachowywał się agresywnie w stosunku do kierowcy. Groził jemu i jego rodzinie zabójstwem. Kiedy kierowca zatrzymał pojazd agresor wszedł do pobliskiego sklepu. Zgłaszający opisał wygląd sprawcy. Chwile później mężczyzna został zatrzymany przez patrol mundurowych. Był pod widocznym wpływem alkoholu, był agresywny, wypowiadał słowa obelżywe w kierunku policjantów, którym groził  zwolnieniem ze służby. Mundurowym również groził porachunkami z mafią. Tak samo zachowywał się w szpitalu zarówno do personelu jaki i przebywających tam pacjentów. 29 latek  został zatrzymany w policyjnym areszcie. Trwa szacowanie szkód. Za przestępstwa, które się dopuścił grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

M.K.

Powrót na górę strony