Łuków: Wniosek o areszt tymczasowy dla 37-latka. - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Łuków: Wniosek o areszt tymczasowy dla 37-latka.

Data publikacji 05.05.2015

Nieumyślne spowodowanie śmierci. Taki zarzut ogłoszono zatrzymanemu przez łukowskich policjantów 37-letniemu mieszkańcowi powiatu łukowskiego. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Policja wnioskuje o zastosowanie wobec niego aresztu tymczasowego.

W poniedziałek łukowscy kryminalni doprowadzili na przesłuchanie do Prokuratury zatrzymanego w miniony weekend 37-letniego mieszkańca powiatu łukowskiego. Mężczyzna podejrzany jest o nieumyślne spowodowanie śmierci 40-latka. Jak ustali policjanci, w lokalu z automatami do gier, pomiędzy pokrzywdzonym mężczyzną a 37-latkiem doszło do kłótni. Dotychczas stwierdzono, że młodszy mężczyzna w trakcie sprzeczki nieumyślnie spowodował śmierć 40-latka.

W chwili zatrzymania 37-latek był nietrzeźwy. Nietrzeźwy był też drugi mężczyzna zatrzymany w związku z tym zdarzeniem. Po przesłuchaniu został on zwolniony. Teraz wyjaśnianiem całej sprawy zajmują się prowadząca śledztwo Prokuratura i łukowscy policjanci. Policjanci zwrócili się do Prokuratury o wystąpienie do Sądu w Łukowie z wnioskiem o zastosowanie aresztu tymczasowego wobec podejrzanego 37-latka. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

MJ.

Ładowanie odtwarzacza...