Aktualności

Opole Lub.: Wypadł z drogi i uderzył w drzewo

Data publikacji 01.05.2015

Opolscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło dzisiaj w godzinach rannych w miejscowości Rozalin gm. Opole Lubelskie. Z wstępnych ustaleń wynika, iż 22-letni mieszkaniec gm. Poniatowa kierując pojazdem marki Renault jadąc z nadmierną prędkością, na łuku jezdni nie zapanował nad pojazdem, zjechał z drogi, a następnie uderzył w przydrożne drzewo.

       Do zdarzenia doszło dzisiaj ok godz. 06:15 w miejscowości Rozalin gm. Opole Lubelskie.  Z wstępnych informacji wynika, iż 22 letni mieszkaniec Poniatowej kierując pojazdem m-ki Renault nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem zjechał z drogi, a następnie uderzył w przydrożne drzewo.

       W pojeździe kierującego przebywały trzy osoby w wieku od 16 do 20-lat mieszkańcy Poniatowej. Zarówno kierujący jak i pasażerowie odnieśli obrażenia ciała i zostali przetransportowani do szpitala. Od kierującego została pobrano krew do badań w celu ustalenia czy nie znajdował się pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.

M.G

Powrót na górę strony