Aktualności

Chełm: Zatrzymany za ugodzenie nożem kompana "od kieliszka"

Data publikacji 26.04.2015

Z ciężkimi obrażeniami ciała trafił dzisiejszej nocy do szpitala 38-letni mieszkaniec Chełma. Mężczyzna w trakcie spotkania z kolegami na zakrapianej alkoholem imprezie, został ugodzony nożem i uderzony w głowę tępym narzędziem. Policjanci zatrzymali sprawcę - jego 27-letniego kompana, a także 58-letniego właściciela mieszkania, w którym doszło do zdarzenia.

Do zdarzenia doszło dzisiejszej nocy. Policjanci z Chełma otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że w jednym z mieszkań przy ul. Lubelskiej pomocy potrzebuje mężczyzna, który posiada obrażenia ciała. Jak się okazało, był nim 38-latek, który wspólnie z 58-letnim właścicielem mieszkania oraz 27-letnim znajomym razem spożywali alkohol. Z ustaleń mundurowych wynika, że pomiędzy mężczyznami doszło do sprzeczki, która przerodziła się w szarpaninę. W jej efekcie 27-latek chwycił za tępe narzędzie, prawdopodobnie młotek, uderzając 38-latka w głowę. Następnie napastnik nożem ugodził poszkodowanego w klatkę piersiową.

Ranny mężczyzna z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziony do chełmskiego szpitala. Do policyjnego aresztu trafił sprawca przestępstwa. Policjanci zatrzymali 27-latka na klatce schodowej, w momencie zbiegania ze schodów.  Był pijany, miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Do tej sprawy zatrzymany został także 58-letni właściciel mieszkania. On również znajdował się pod wpływem alkoholu.

Policja ustala okoliczności tego zdarzenia.

A.K.

Powrót na górę strony