Aktualności

Chełm: Bo zajechał im drogę.

Data publikacji 03.04.2015

Za pobicie odpowie 23- letni mieszkaniec gminy Chełm oraz jego 16- letni kompan. Mężczyźni jadąc volkswagenem golfem zajechali drogę jadącemu przed nimi audi. Kierujący tym samochodem 21- latek chcąc uniknąć zderzenia zatrzymał się. Wtedy podbiegli do niego i zaczęli go bić i kopać. Powodem takiego zachowania miało być to, że to on wcześniej zajechał im drogę.

        Do zdarzenia doszło w środę w nocy w miejscowości Horodyszcze. 21- letni mieszkaniec gminy Chełm wracał samochodem do domu. W pewnej chwili jadący za nim pojazd zaczął go wyprzedzać i zajeżdżać mu drogę, czym zmusił go do zatrzymania się. W pewnej chwili z samochodu tego wybiegło trzech mężczyzn, którzy dostali się do jego samochodu i zaczęli go bić i kopać. Po chwili napastnicy wsiedli do swojego auta i odjechali.

       Pokrzywdzony o zdarzeniu tym powiadomił dyżurnego chełmskiej komendy. W szpitalu została udzielona mu pomoc medyczna. Chełmscy kryminalni zatrzymali jednego ze sprawców. Okazał się nim 23 letni mieszkaniec gminy Chełm. Jak powiedział policjantom, powodem takiego zachowania było to, że mężczyzna ten wcześniej miał zajechać im drogę. Dzisiaj zostanie on doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego. Drugim sprawcą okazał się 16- latek. Jego sprawą zajmie się sąd rodzinny i nieletnich. Policjanci ustalają trzeciego z napastników. Zgodnie z obowiązującymi przepisami czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 3.

E.C

Powrót na górę strony