Aktualności

Kraśnik: Nieostrożność kierowcy mogła doprowadzić do tragedii.

Data publikacji 01.04.2015

Policjanci z kraśnickiej komendy wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło wczoraj wieczorem w Polichnie. Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący samochodem m-ki Opel Zefira na łuku drogi wpadł w poślizg i dachował. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznało dwoje pasażerów.

Wczoraj po godzinie 19:00 w Polichnie doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Kierujący samochodem osobowym marki Oper Zefira, 36-letni mieszkaniec Kiełczewic, jadąc w kierunku Kraśnika z Janowa Lubelskiego na łuku drogi wpadł w poślizg w wyniku. Kierowca  stracił panowanie nad pojazdem i dachował. W samochodzie  znajdowało się troje z pasażerów, w tym 12 oraz 13-latka. Ze wstępnych ustaleń wynika, ze kierujący samochodem opel nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiła 13-latka oraz pasażer w wieku 62 lat. Na szczęście okazało się, ze doznali oni niegroźnych obrażeń ciała. Dokładne okoliczności zdarzenia zostaną ustalone w wyniku przeprowadzonego postępowania.  

W tym przypadku okazało się, że groźnie wyglądające zdarzenie zakończyło się, jako kolizja drogowa, jednak apelujmy do kierowców, aby podczas trudnych warunków na drodze wykazali się rozwagą i czujnością podczas jazdy.

Powrót na górę strony