Aktualności

Biała Podlaska: Policjanci zatrzymali wandala, który skakał po samochodach

Data publikacji 31.03.2015

W nocy niedzieli na poniedziałek, po telefonicznym zgłoszeniu uszkodzenia samochodów, policjanci prewencji zatrzymali sprawcę tego aktu wandalizmu. Jak się okazało 26-latek wskoczył na dwa zaparkowane wzdłuż chodnika samochody i uszkodził je wgniatając karoserię i wybijając szybę. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.

      Informację o młodym mężczyźnie, który idąc chodnikiem wskoczył na dwa samochody i przebiegł po nich policjanci dostali od przypadkowego świadka zdarzenia. O wandalu natychmiast zostały poinformowane patrole pełniące służbę na mieście. Kilka minut po zgłoszeniu jeden z patroli prewencji zauważył na sąsiedniej ulicy młodego, rozebranego do pasa, mężczyznę. Na widok radiowozu podjął on próbę ucieczki ale szybko został zatrzymany. W rozmowie z policjantami przyznał się do uszkodzenia samochodów.

      W wyniku działania 26-latka uszkodzone zostały dwa samochody: Audi i Toyota. W obu wgniecione zostały elementy karoserii, a w Audi dodatkowo pękła szyba. Pokrzywdzeni oszacowali straty na kwotę 2 500 zł. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Dzisiaj zostanie przesłuchany.

J.J.

Powrót na górę strony