Aktualności

Tomaszów Lub: Pokrzywdzony motocyklista trafił do szpitala, nie miał uprawnień.

Data publikacji 28.03.2015

Do wypadku doszło wczoraj w Tomaszowie Lubelskim. 29 letni kierowca samochodu osobowego wymusił pierwszeństwo przejazdu na motocykliście. Kierowca jednośladu z obrażeniami trafił do szpitala. Jak się okazało motocyklista nie posiadał uprawnień do kierowania. Tomaszowscy policjanci ustalają okoliczności zdarzenia i apelują o bezpieczną jazdę.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 14: 40 w Tomaszowie Lubelskim, na skrzyżowaniu ulic Wyzwolenia i Skłodowskiej. Jak wynika ze wstępnych ustaleń 29-latek kierujący samochodem osobowym m-ki Suzuki, wykonując manewr skrętu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu motocykliście.  Kierujący jednośladem trafił do szpitala. Jak się okazało 27-latek z gm. Lubycza Królewska nie posiada uprawnień do kierowania motocyklami. Tomaszowscy policjanci ustalają okoliczności zdarzenia i apelują o bezpieczną jazdę.

Wraz z nadejściem wiosny na drogach coraz częściej możemy spotkać kierujących jednośladami. Pamiętajmy by przestrzegać przepisów ruchu drogowego. Każdy uczestnik ruchu musi mieć na względzie bezpieczeństwo swoje i innych. Fani „dwóch kółek” szczególnie powinni być świadomi zagrożeń.

AG

Powrót na górę strony