Aktualności

Ryki: Zatrzymani sprawcy włamań do automatów

Data publikacji 25.03.2015

Policjanci z ryckiej komendy zatrzymali 39-latka oraz jego 26-letniego kompana, którzy włamywali się do automatów do gier. Wartość strat pokrzywdzony oszacował na kwotę ponad 12 tys. złotych. Za kradzież z włamaniem zgodnie z kodeksem karnym grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

      Do zdarzeń doszło w okresie od 13 do 17 marca br. w lokalach gastronomicznych na terenie powiatu ryckiego oraz powiatu garwolińskiego. Sprawca po uprzednim uszkodzeniu elementów automatów do gier dokonywał kradzieży znajdujących się wewnątrz pieniędzy. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę ponad 12 tys. złotych

       Ryccy kryminalni ustalili i zatrzymali sprawców. Okazali się nimi dwaj mężczyźni w wieku 39 i 25 lat. Starszy z nich pochodził z pow. puławskiego, natomiast młodszy z powiatu lubartowskiego. Włamywacze trafili do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem, do których się przyznali .

       Mężczyźni za swoje postępowanie odpowiedzą teraz przed sądem. Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

J.W.

Powrót na górę strony