Aktualności

Tomaszów Lubelski: Kierowcy z promilami

Data publikacji 25.03.2015

Wczoraj jadący toyotą 27-latek uderzył w zaparkowane audi. Po przebadaniu stanu trzeźwości kierującego, okazało się, że mężczyzna ma ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Tego samego dnia późnym popołudniem Tomaszowscy policjanci w miejscowości Bełżec zatrzymali do kontroli drogowej samochód m-ki Audi. W trakcie prowadzenia kontroli policjanci wyczuli woń alkoholu od kierującego. Okazało się, że 37-latek jest w stanie nietrzeźwości i ma prawie 4 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

            Wczoraj w godzinach nocnych tomaszowscy policjanci interweniowali na ulicy Kościuszki, gdzie według zgłoszenia doszło do kolizji drogowej. Jak ustalono 27-latek, kierując toyotą wjechał w tył audi. Tłumaczył policjantom, ze próbował ominąć zaparkowany pojazd. Po przebadaniu stanu trzeźwości okazało się, że mieszkaniec Tomaszowa ma ponad 3 promile alkoholu. Kierującemu zostało zatrzymane prawo jazdy.

           Tego samego dnia późnym popołudniem Tomaszowscy policjanci w miejscowości Bełżec zatrzymali do kontroli drogowej samochód m-ki Audi. Zaniepokoił ich styl jazdy pojazdu. Kierującym okazał się 37 letni mieszkaniec gm. Bełżec. W trakcie prowadzenia kontroli policjanci wyczuli woń alkoholu od kierującego. Okazało się, że 37-latek jest w stanie nietrzeźwości i ma prawie 4 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyźnie zostanie przedstawiony zarzut popełnienia przestępstwa kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Za to przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

A.G.

 

Powrót na górę strony