Aktualności

Ryki: Areszt za groźby.

Data publikacji 21.03.2015

Policjanci zatrzymali 38-letniego mieszkańca gm. Stężyca. Mężczyzna podczas awantury domowej groził swojej konkubinie oraz dziecku. Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy o charakterze izolacyjnym, w postaci tymczasowego aresztu na okres 2 miesięcy. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 2 lat więzienia.

      W miniony czwartek wieczorem dyżurny dęblińskiego komisariatu Policji został powiadomiony o awanturze domowej w miejscowości w gminie Stężyca. Na miejsce natychmiast udali się policjanci. Okazało się, iż 38-letni mężczyzna wszczął awanturę domową, podczas której groził pozbawieniem życia swojej konkubinie oraz dziecku. Wystraszeni domownicy powiadomili policję.

     38-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. W chwili zatrzymania był pod wpływem alkoholu. Policjanci ustalili, że to nie było pierwsze tego typu zachowanie ze strony 38-latka. W przeszłości był już karany za przestępstwo przeciwko życiu lub zdrowiu.

      Wczoraj Sad Rejonowy w Rykach na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec sprawcy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 2 miesięcy. Za groźby karalne grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

J.W.

Powrót na górę strony