Aktualności

Tomaszów Lubelski: Wypadek w miejscowości Święcie

Data publikacji 17.03.2015

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego na drodze krajowej nr 17. kierująca passatem 28-latka zderzyła się z jadącym z przeciwka innym passatem. W wyniku wypadku zginął 29-letni kierujący passatem i jego 44-letni pasażer.

     Kierująca samochodem m-ki VW Passat 28 letnia mieszkanka gminy Bełżec jadąc od strony m-ci Lubycza Królewska w kierunku miejscowości Bełżec na prostym odcinku drogi z nieustalonych przyczyn zjechała na przeciwny pas ruchu. Doszło do zderzenia z jadącym prawidłowo z przeciwka samochodem osobowym VW Passat kierowanym przez 29 letniego obywatela Ukrainy.

     W wyniku wypadku śmierć poniósł kierowca VW Passat oraz jadący z nim pasażer 44 letni obywatel Ukrainy. Drugi z jadących pasażerów 36 letni obywatel Ukrainy doznał ogólnych potłuczeń ciała oraz stłuczenia goleni lewej.

     Kierująca VW Passat kobieta doznała wewnętrznych obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala w Tomaszowie Lubelskim. W chwili obecnej trwają czynności zmierzające do ustalenia przyczyn tego wypadku.

A.P.

Powrót na górę strony