Aktualności

Łęczna:Tragiczny pożar domu.

Data publikacji 06.03.2015

Łęczyńscy policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności tragicznego w skutkach pożaru, do którego doszło dzisiaj nad ranem w miejscowości Zofiówka gm. Łęczna. W pożarze budynku mieszkalnego zginął 56 – letni mężczyzna, jego 57 – letnia żona z poparzeniami ciała została przewieziona do szpitala w Łęcznej. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok.

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godz. 3.40. Dyspozytor Państwowej Straży Pożarnej powiadomił dyżurnego łęczyńskich policjantów o pożarze domu mieszkalnego w miejscowości Zofiówka gm. Łęczna. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci.

W trakcie akcji gaśniczej strażacy w pokoju odkryli zwęglone zwłoki 56 – letniego mężczyzny. Jego 57 – letnia żona z poparzeniami ciała została przewieziona do szpitala w Łęcznej.  Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną pożaru mogło być zaprószenie ognia. Ciało mężczyzny zostało przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej w Lublinie celem wykonania sekcji zwłok.   Obecnie policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszelkie  okoliczności tego zdarzenia.

M.K.

Powrót na górę strony