Aktualności

Biała Podlaska: Odpowie za kradzież paliwa i naruszenie nietykalności policjantów.

Data publikacji 04.03.2015

W nocy z 1 na 2 marca w miejscowości Zalutyń skradziono ponad 200 litrów paliwa. Policjanci z Komisariatu Policji w Terespolu wytypowali sprawcę przestępstwa. Okazał się nim 22-letni mieszkańca gm. Piszczac. Podczas zatrzymania na jego posesji 22-latek znieważył i naruszył nietykalność policjantów. Wczoraj w Prokuraturze Rejonowej w Białej Podlaskiej 22-latek usłyszał zarzuty. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

       W poniedziałek policjanci z terespolskiego komisariatu zostali powiadomieni o kradzieży paliwa z prywatnej posesji w miejscowości Zalutyń. Sprawca ukradł kilka pojemników z olejem napędowym w ilości ponad 200 litrów. Pokrzywdzony swoje straty oszacował na 900 zł.

Jeszcze tego samego dnia policjanci wytypowali sprawcę przestępstwa. Kiedy funkcjonariusze próbowali podjąć wobec niego czynności służbowe, zostali znieważeni słowami wulgarnymi. Jeden z policjantów został dodatkowo kilkukrotnie kopnięty w rękę i w nogę.

Wczoraj w Prokuraturze Rejonowej w Białej Podlaskiej 22-latek usłyszał zarzuty kradzieży, znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy publicznych.

J.J.

 

Powrót na górę strony