Aktualności

Lublin: Nieuczciwy pracownik.

Data publikacji 24.02.2015

Zarzuty kradzieży z włamaniem usłyszał 23 letni mieszkaniec powiatu lubelskiego. Młody mężczyzna osiem razy włamał się do jednego z pubów w Lublinie, gdzie był zatrudniony. Kradł gotówkę z utargu i napiwków oraz pieniądze z automatów do gier. Łączna wartość strat oszacowana została na kwotę blisko 7 tys. zł. Podejrzany już usłyszał zarzuty.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego I komisariatu w Lublinie ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży z włamaniem.  Złodziejem okazał się pracownik jednego z pubów, który mieści się przy Krakowskim Przedmieściu w Lublinie.  Mężczyzna od sierpnia ubiegłego roku osiem razy  włamał się do lokalu.  Kradł głównie pieniądze pochodzące z utargu, napiwków oraz alkohol. Włamywał się też do stojących w pubie automatów do gier, z których zabierał bilon. Łączna wartość strat oszacowana została na kwotę blisko 7 tys. zł.

Zatrzymanie 23 latka to efekt operacyjnych ustaleń funkcjonariuszy. Młody mężczyzna już usłyszał zarzuty.  W przeszłości podejrzany wchodził już w konflikt z prawem. Na swoim koncie ma oszustwo oraz przestępstwa przeciwko mieniu.

 

R.L.R

 

Powrót na górę strony