Aktualności

Puławy:„Stop agresji na drodze”

Data publikacji 19.02.2015

Wczoraj na terenie powiatu puławskiego w ramach akcji „Stop agresji na drodze” przebadanych zostało blisko 500 kierujących pojazdami. Wszyscy byli trzeźwi. Nie zabrakło jednak kierowców, którzy łamali przepisy ruchu drogowego. W sumie ukarano mandatami 115 kierowców, wśród których 12 przekroczyło prędkość ponad 50 km/h.

      Wczoraj od rana do godz. 14:00 prowadzone były działania na terenie powiatu puławskiego w ramach akcji „Stop agresji na drodze”. Funkcjonariusze skontrolowali i przebadali na trzeźwość blisko 500 kierowców. Żaden z kierowców nie prowadził pojazdu w stanie nietrzeźwości. Niestety nie zabrakło kierowców, którzy łamali przepisy ruchu drogowego.

     Policjanci ukarali mandatami 115 kierujących, zatrzymali 3 dowody rejestracyjne za brak badań technicznych i zły stan pojazdu. Wśród ukaranych było 12 którzy wyprzedzali w miejscu niedozwolonym, co jest główną przyczyną wypadków drogowych. 12 kierujących przekroczyło prędkość o ponad 50 km/h, którzy zostali nagrani na wideorejestratorze umieszczonym w nieoznakowanych radiowozach. 7 kierowców nie ustąpiło pierwszeństwa pieszym na przejściu.

     W działaniach brali udział policjanci z ruchu drogowego z KPP Puławy, strażnik miejski oraz funkcjonariusz ITD. Już wkrótce kolejne działania w ramach akcji „Stop agresji na drodze”.

MK

 

Powrót na górę strony