Aktualności

Kraśnik: Tragiczny wypadek pod Annopolem

Data publikacji 06.02.2015

Policjanci ustalają okoliczności i przyczynę wypadku na drodze nr 74 w pobliżu Annopola. Samochód osobowy zderzył się czołowo z ciężarówką. 21-letni kierowca seata zginął na miejscu. Samochód ciężarowy po zderzeniu ściął oświetlenie przejścia dla pieszych, zjechał do rowu i przewrócił się. Droga została zablokowana, a policjanci zorganizowali objazdy. Utrudnienia w miejscu zdarzenia potrwają kilka godzin.

Do tego wypadku doszło przed południem na drodze nr 74 Lublin-Kielce w pobliżu Annopola. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący seatem 21 letni mężczyzna próbując wyprzedzić samochód ciężarowy zderzył się z jadącym z naprzeciwka inną ciężarówką. Uderzenie zniszczyło osobowy pojazd, młody człowiek zginął na miejscu. Kierujący samochodem ciężarowym usiłując uniknąć zderzenia zjechał na pobocze, a jego pojazd przewrócił się na bok i ściął oznakowanie przejścia dla pieszych. Ten kierujący nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Droga w miejscu zdarzenia została zablokowana. Policjanci ruch skierowali na objazdy. Utrudnienia na trasie potrwają kilka godzin.

J.M.

 

Powrót na górę strony