Aktualności

Lublin: Nie wiedziała, że ją okradł.

Data publikacji 26.01.2015

Świadek zdarzenia wskazał policjantom sprawcę kradzieży. Mundurowi zatrzymali 43 letniego mieszkańca Lublina i odnaleźli przy nim skradziony portfel. Pokrzywdzona kobieta o utracie portmonetki z pieniędzmi i dokumentami dowiedziała się dopiero od mundurowych.

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem przy Placu Dworcowym w Lublinie.  Do policjantów z Oddziału Prewencji podszedł mężczyzna, który był świadkiem kradzieży. Przechodzień wskazał mundurowym nieznajomego, który kilka minut wcześniej ukradł kobiecie portfel. Policjanci wylegitymowali sprawcę, którym okazał się 43 letni mieszkaniec Lublina. Przy zatrzymanym odnaleziono portmonetkę z dokumentami, kartami do bankomatu i pieniędzmi.

Kiedy funkcjonariusze skontaktowali się z pokrzywdzoną, kobieta była bardzo zdziwiona.  Twierdziła, że nie zauważyła kradzieży.  Cieszyła się, że wkrótce będzie mogła odebrać swoje rzeczy. 43 latek trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna był nietrzeźwy, miał w organizmie blisko promil alkoholu. Po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszy zarzuty. Mundurowi sprawdzają, czy zatrzymany nie ma na swoim koncie innych przestępstw.

 R.L.R.

Powrót na górę strony