Aktualności

Tomaszów Lub: Odpowie za posiadanie narkotyków.

Data publikacji 17.01.2015

Policjanci z Tomaszowa Lubelskiego zatrzymali 25-letniego mieszkańca miasta. Funkcjonariusze w domu mężczyzny zabezpieczyli ponad 60 g. marihuany i 7 tabletek ephedriny. 25-latek usłyszy zarzuty zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W czwartek realizując ustalenia własne, tomaszowscy kryminalni weszli do jednego z mieszkań na terenie Tomaszowa Lubelskiego. Z ustaleń operacyjnych wynikało, że właściciel może posiadać narkotyki. Jak się okazało ustalenia kryminalnych były trafne.  W mieszkaniu 25-latka policjanci odnaleźli ponad 60 gramów suszu marihuany oraz 7 tabletek ephedriny. Ponadto ujawnili wagę elektroniczną oraz 700 sztuk woreczków foliowych z zapięciem strunowym, przygotowanych najprawdopodobniej na porcje dilerskie narkotyków.

25-latek został zatrzymany. Poniesie odpowiedzialność zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii. Policjanci ustalają teraz pochodzenie narkotyków i czy były rozprowadzane na terenie miasta.

Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

AG

Powrót na górę strony