Aktualności

Kraśnik: Bracia odpowiedzą za narkotyki.

Data publikacji 08.01.2015

Policjanci z Kraśnika zatrzymali dwóch braci za posiadanie i udzielanie narkotyków. W miejscu zamieszkania jednego z młodych mężczyzn odnaleziono marihuanę i amfetaminę, a drugi odpowie za udzielenie marihuany nieletniej. Zatrzymanym grozi kara pozbawienia wolności nawet do 8 lat.

      Wczoraj policjanci z Komisariatu Policji w Kraśniku zostali powiadomieni o 17- latce, która wróciła do domu będąc pod wpływem narkotyków. Z ustaleń wynikało, że dziewczyna otrzymała i wypaliła marihuanę od znajomego będąc z nim na spacerze.

      Policjanci dokonali przeszukania w mieszkaniu 25 letniego mieszkańca Kraśnika. Jak się okazało u mężczyzny, który udzielił małoletniej narkotyki nie odnaleziono środków odurzających, jednak dalsze czynności operacyjne i sprawdzenie mieszkania jego 22 letniego brata przyniosło efekt w postaci 116 gram marihuany i prawie 1 grama amfetaminy. Narkotyki były poporcjowane i zapakowane, gotowe do sprzedaży. Obaj młodzi mężczyźni zostali zatrzymani. Jeden z braci będzie odpowiadał za udzielenie narkotyków osobie małoletniej, za co grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności a drugi, za posiadanie znacznych ilości narkotyków, co jest zagrożone podobnym wymiarem kary.

J.M.

 

Powrót na górę strony