Aktualności

Puławy: Kto widział wypadek w Parchatce?

Data publikacji 29.12.2014

Policjanci zwracają się z prośbą do świadków zdarzenia drogowego w Parchatce oraz osób, które wcześniej widziały zachowanie młodych mężczyzn kierujących Audi. W przeddzień Wigilii na miejscu zdarzenia zginęło dwóch młodych mężczyzn, trzeci zmarł w drodze do szpitala. Dwóch pozostałych pozostaje nadal w szpitalu w Lublinie i Puławach. Świadków prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z puławskimi policjantami (81) 8890-210.

23 grudnia po godzinie 20: 00 w miejscowości Parchatka doszło do tragicznego wypadku.  Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący audi jadąc w kierunku Kazimierza Dolnego wyprzedzał na łuku drogi ciąg pojazdów. Niestety kilka metrów za łukiem stracił panowanie nad pojazdem w konsekwencji, czego zderzył się czołowo z busem. Na miejscu zginęło dwóch mężczyzn, trzeci zmarł w trakcie transportu do szpitala. Dwóch pozostałych pozostaje w puławskim i lubelskim szpitalu.

Policjanci zwracają się z prośbą do świadków zdarzenia drogowego w Parchatce oraz osób, które wcześniej widziały zachowanie młodych mężczyzn. Świadków prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z puławskimi policjantami (81) 8890-210.

MK

Powrót na górę strony