Aktualności

Łęczna: Wypadek ze skutkiem śmiertelnym.

Data publikacji 23.12.2014

Łęczyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj przed godz. 6.00 w miejscowości Turowola. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Audi stracił panowanie nad pojazdem i na łuku jezdni zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył bokiem auta w nadjeżdżający z naprzeciwka pojazd marki Fiat Seicento. Kierujący audi zmarł na miejscu zdarzenia.

          Do zdarzenia doszło dzisiaj przed godz. 6.00. Dyżurny łęczyńskich policjantów otrzymał informację, że na drodze krajowej nr 82 na trasie Łęczna – Puchaczów doszło do zdarzenia drogowego. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci.

          Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Audi stracił panowanie nad pojazdem i na łuku jezdni zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył bokiem auta w nadjeżdżający z naprzeciwka pojazd marki Fiat Seicento.

          W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 31–letni mieszkaniec Łęcznej kierujący Audi.  Z kolei kierująca fiatem 31-letnia mieszkanka gm. Puchaczów z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala w Łęcznej.

         Przez cały czas na miejscu pracują policjanci i wyjaśniają okoliczności tego wypadku. W chwili obecnej droga K-82 jest zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy. Kierują ruchem od Włodawy i  Łęcznej  przez miejscowość Ciechanki.

          Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach, o uważną jazdę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Zadbajmy wspólnie o nasze bezpieczeństwo.

 

M.K.

Powrót na górę strony