Aktualności

Łęczna: I miejsce dla drużyny łęczyńskich policjantów w Mikołajkowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej.

Data publikacji 08.12.2014

Drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej zajęła I miejsce w Mikołajkowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej. Charytatywny turniej rozegrany był w sobotę na hali sportowej w Zespole Szkół w Puchaczowie. Został zorganizowany przez Gminę Puchaczów oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Puchaczowie. Biletem wstępu na pełne emocji rozgrywki była trwała żywność, słodycze zabawki. Zebrane produkty zostaną przekazane dla najbardziej potrzebujących dzieci z terenu Gminy Puchaczów.

W sobotę odbył się Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej. Rozgrywany był na hali sportowej w Zespole Szkół w Puchaczowie. Organizatorami tego charytatywnego przedsięwzięcia była Gmina Puchaczów oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Puchaczowie. Biletem wstępu na turniej była trwała żywność, słodycze zabawki, które zostaną przekazane dla najbardziej potrzebujących dzieci z terenu Gminy Puchaczów. Do udziału w turnieju przystąpiły cztery drużyny:

- Telewizja Lublin,  Gmina Puchaczów , GKS,, Górnik” Łęczna – Kobiety,  Komenda Powiatowa Policji w Łęcznej.

Szczytny cel, który przyświecał zawodom w atmosferze sportowej rywalizacji przysporzył widzom wiele radości. Po zaciętej rywalizacji i emocjonujących meczach wyłoniono najlepsze drużyny. Zwycięzcą turnieju została reprezentacja z Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej. Drugie miejsce przypadło zawodnikom z Gminy Puchaczów, trzecie - GKS Górnik Łęczna – kobiety, z kolei czwarte zajął zespół TVP Lublin.

Drużyna łęczyńskich policjantów zgodnie twierdzi, że nie trzeba ich namawiać do udziału w tego typu turniejach, bo jeśli w taki sposób mogą przyczynić się do pomocy potrzebującym dzieciom to chętnie z tego korzystają i wspierają takie akcje.

M.K.

Powrót na górę strony