Aktualności

KWP: Policjanci i Św. Mikołaj z wizytą u małych pacjentów.

Data publikacji 05.12.2014

Dzisiaj mali pacjenci Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie miały wizytę bardzo miłych gości. Dzieci spotkały się ze Św. Mikołajem, który zawitał do nich w towarzystwie policjantów oraz policyjnej maskotki sierż. Poli. Były prezenty, słodycze i dużo uśmiechu. Wszystkim małym pacjentom życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i wielu powodów do radości.

Św. Mikołaj, maskotka lubelskiej policji - sierż. Poli, policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej i Miejskiej Policji w Lublinie odwiedzili dziś dzieci przebywające w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie.   Mikołaj spotkał się z dziećmi przebywającymi m.in. na Oddziałach Chirurgii i Onkologii.

 

Zobacz Galerię

 

 

Goście mieli ze sobą dużo prezentów.  Mikołaj obdarował dzieciaki maskotkami, breloczkami i elementami odblaskowymi.  Nie zabrakło oczywiście pysznych słodyczy. Dzieci nie kryły radości z wizyty policyjne maskotki.  Wszystkie chciały zrobić sobie zdjęcie z sierż. Poli.  Policyjne upominki sprawiły dużo radości i wywołały uśmiech na dziecięcych twarzach.   

To ważne by dzieci podczas choroby były uśmiechnięte, bo uśmiech i dobry humor pomagają wrócić do zdrowia. Mikołajkowe prezenty ufundowane zostały przez Zarząd Terenowy NSZZ policjantów KWP w Lublinie.

R.L.R.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 16.19 MB)

Powrót na górę strony