Aktualności

Łęczna: Pół kilograma marihuany i ciasteczeka z zawartością THC.

Data publikacji 05.12.2014

Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających odpowie 19 – letni mieszkaniec gm. Łęczna. Policjanci na terenie jego posesji odnaleźli pół kilograma marihuany, 180 gramów ciasteczek z zawartością THC oraz dwa krzaki konopi o wysokości 2 metrów. Ponadto zabezpieczyli wagę elektroniczną i rozdrabniacze do suszu. Funkcjonariuszom w prowadzonych działaniach pomagał policyjny pies do wyszukiwania zapachu narkotyków. Dzisiaj młody mężczyzna zostanie doprowadzony przed oblicze prokuratora.

      Łęczyńscy kryminalni realizując własne informacje ustalili, że 19 – letni mieszkaniec gm. Łęczna posiada w miejscu swojego zamieszkania środki odurzające. Wczoraj kryminalni pojechali na tą posesję. Funkcjonariusze skorzystali z pomocy policyjnego psa do wyszukiwania narkotyków. Podczas przeszukania w pokoju, piwnicy, garażu i samochodu stróże prawa ujawnili narkotyki, które znajdowały się w kartonowych pudełkach i woreczkach foliowych. Łącznie kryminalni zabezpieczyli pół kilograma marihuany, 180 gramów ,,ciasteczek” z zawartością THC oraz dwa wysuszone krzaki konopi o wysokości 2 metrów. Ponadto policjanci zabezpieczyli wagę elektroniczną i dwa rozdrabniacze do suszu.  19 – letni właściciel narkotyków został zatrzymany i przewieziony do komendy.

      Dzisiaj młody mężczyzna zostanie doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Lublinie. Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozi  kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

M.K.


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 5.39 MB)

Powrót na górę strony