Aktualności

Ryki: Wypadek w Moszczance.

Data publikacji 04.12.2014

Policjanci z Ryk wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiaj w Moszczance na skrzyżowaniu dróg krajowych K-17 i K-48. Wstępne ustalenia wskazują, że kierujący osobowym fordem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu busowi. Jedenaście osób z obrażeniami ciała zostało przewiezione do szpitala

  Do wypadku doszło dziś przed godz. 9.00 w Moszczance na skrzyżowaniu dróg krajowych K17 i K48. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym m-ki Ford, 26-letni mieszkaniec woj. mazowieckiego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu busowi. Doszło do zderzenia pojazdów. W wyniku zderzenia bus uderzył w osobowego fiata znajdującego się na trasie K48 od strony Kocka. W wyniku tego zdarzenia kierujący fordem oraz dziesięciu pasażerów busa z obrażeniami ciała doznała zostało przewiezionych do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

      Jak ustalili policjanci kierujący pojazdami byli trzeźwi. Przez kilka godzin ruch na skrzyżowaniu odbywał się wahadłowo. Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia.

J.W.

Powrót na górę strony