Aktualności

Puławy: Skradzione 700 złotych ukrył przed policjantami w ustach

Data publikacji 25.11.2014

Do policyjnego aresztu trafił dzisiejszej nocy 52-letni mężczyzna. Został zatrzymany przez nałęczowskich policjantów po tym, jak ukradł swojej przyjaciółce 700 złotych. Nietrzeźwy sprawca kradzieży ukrył skradzione banknoty w ustach, a podczas zatrzymania próbował je połknąć. Za kradzież grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Dzisiaj po północy puławski dyżurny został poinformowany przez kobietę o kradzieży. Zgłaszająca powiedziała, że jej przyjaciel, wyszedł przed chwilą z domu kradnąc jej 700 złotych. Na miejsce został skierowany patrol z Nałęczowa, który rozpoczął poszukiwania sprawcy kradzieży.

Chwile później policjanci zatrzymali mężczyznę, którego wskazała im pokrzywdzona. Był on  nietrzeźwy i bardzo agresywny. Miał bełkotliwą mową, nie tylko od stanu upojenia ale od skradzionych banknotów, które schował w ustach. Podczas rozmowy z policjantami próbował połknąć siedem 100-złotowych banknotów. 52 latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. W organizmie miał blisko 1,5 promila alkoholu.

Mężczyzna był już wcześniej karany za różne przestępstwa. W zakładach karnych spędził ponad 20 lat. Teraz za kradzież grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.


M.K.

Powrót na górę strony