Aktualności

Policjanci zagrali w „Meczu słodkich serc”

Data publikacji 24.11.2014

Wczoraj w Sali Gimnastycznej Gimnazjum w Ciciborze Dużym odbył się kolejny „Mecz Słodkich Serc”, na którym zbierano słodycze dla dzieci z bialskiej gminy. W imprezie organizowanej przez Gminny Ośrodek Kultury w Białej Podlaskiej udział wzięli również policjanci bialskiej komendy policji. Sportowy cel rywalizacji stał tym razem na drugim miejscu. Najważniejsza była ofiarność uczestników spotkania i dobra zabawa.

„Mecz słodkich serc” to jeden z elementów społecznej akcji „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”. Na zaproszenie organizatora akcji Gminnego Ośrodka Kultury w Białej Podlaskiej udział w rywalizacji wzięli już po raz kolejny policjanci z bialskiej jednostki.  W turnieju uczestniczyło sześć drużyn, a wejściówkami dla zawodników i kibiców były słodycze, które trafią do dzieci z rodzin potrzebujących.

Chociaż mundurowym nie udało się zająć miejsca na podium, mimo to cel i tak został osiągnięty. Będą nim uśmiechnięte buzie maluchów, do których trafią słodkości, z którymi przyjechali policjanci. Zwycięzcami turnieju okazali się księża z diecezji siedleckiej. Organizatorzy podziękowali wszystkim uczestnikom za ofiarność i obdarowali ich uśmiechniętymi piernikami symbolizującymi tą akcję.

J.J.

Powrót na górę strony