Aktualności

Łęczna: Zatrzymał się na drzwiach wejściowych do sklepu

Data publikacji 10.11.2014

O dużym szczęściu może mówić 21 – letni kierujący pojazdem marki Seat Ibiza. Mężczyzna kierując autem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze po czym wjechał w budynek sklepu uszkadzając elewacje budynku i drzwi wejściowe. Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nikt nie odniósł żadnych obrażeń. Kierujący był trzeźwy. Apelujemy o ostrożność.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj po godz. 18: 00 w miejscowości Cyców Kolonia Druga. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Seat Ibiza nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze po czym wjechał w drzwi wejściowe sklepu. W chwili zdarzenia w sklepie nie było klientów. Na szczęście 21 – letni kierujący nie odniósł żadnych obrażeń. Po przeprowadzonym badaniu na stan trzeźwości okazało się, że mężczyzna był trzeźwy. Jak przyznał funkcjonariuszom w ostatniej chwili przypomniał sobie, że musi zrobić zakupy, zaczął hamować i nie zapanował nad autem. W wyniku tego zdarzenie uszkodzeniu uległa elewacja budynku oraz drzwi. Za popełnione wykroczenie mężczyzna został ukarany mandatem karnym, policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu.

Apelujemy o zachowanie ostrożności na drogach. Szybciej zapadający zmierzch, mgły, czy mokra, miejscami śliska nawierzchnia – to czynniki, które musi wziąć pod uwagę każda osoba wsiadająca za kierownicę pojazdu.

M/K

Powrót na górę strony