Aktualności

Zamość: Prawne konsekwencje prawnej porady.

Data publikacji 28.10.2014

Za kradzież telefonu komórkowego odpowie 15-letni mieszkaniec gm. Zamość. Nastolatek w trakcie porady udzielanej jego ojcu w jednej z kancelarii prawnych na terenie Zamościa, ukradł należący do prawniczki telefon komórkowy. Powiadomieni o kradzieży policjanci szybko namierzyli rabusia i odzyskali telefon. Warta 150 złotych nokia już wróciła do właścicielki. Wkrótce prawna porada znajdzie swoje prawne konsekwencje przed sądem. Nastolatek ze swojego postępowania będzie musiał tłumaczyć się przed sądem rodzinnym i nieletnich.

Do zdarzenia doszło wczoraj w jednej z kancelarii prawnych na terenie Zamościa. Do urzędującej tam prawniczki po prawną poradę zgłosił się  49 -letni mieszkaniec gm. Zamość. Towarzyszył mu 15-letni syn. Tuż po rozmowie z klientami, kobieta zorientowała się, że wraz z ich wyjściem z biura zginął stanowiący jej własność telefon komórkowy. O zdarzeniu natychmiast powiadomiono policję. Mundurowi szybko namierzyli złodzieja. Okazał się nim 15-latek, który asystował ojcu podczas wizyty w kancelarii. Nastolatek oddał skradziony telefon. Warta 150 złotych nokia już wróciła do prawowitej właścicielki.

Wkrótce prawna porada znajdzie swoje prawne konsekwencje przed sądem. Nastolatek ze swojego postępowania będzie musiał tłumaczyć się przed sądem rodzinnym i nieletnich.

JK

Powrót na górę strony