Aktualności

Puławy: Uważajmy na drogach

Data publikacji 22.10.2014

Wczoraj kierująca volvo uderzyła czołowo w busa przewożącego pasażerów. Dzisiaj rano kierowca volkswagena nieprawidłowo wyprzedzał w wyniku czego zderzył się czołowo z nissanem. Na szczęście w dwóch groźnie wyglądających wypadkach nikt nie został poważnie ranny. Apelujemy o rozwagę oraz uwzględnienie warunków atmosferycznych. Na drogach robi się ślisko, szybko zapada zmrok, a jeździmy za szybko.

Wczoraj o godzinie 14:30  kierująca volvo niedostosowała prędkości do panujących warunków na drodze, na łuku drogi w straciła panowanie nad pojazdem w wyniku czego zderzyła się czołowo z busem. W busie prywatnej linii przewożonych było około 20 osób. Czworo z nich trafiło do szpitala, ale na szczęście nikomu nic się nie stało. 46 letniej kierującej policjanci zatrzymali prawo jazdy. Za kolizję odpowiadać będzie przed sądem. Droga w miejscu zdarzenia była zamknięta. Policjanci kierowali innych kierujących  na nowy most w Puławach.

  
Dzisiaj około godziny 6.00 doszło do kolejnego groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Na odcinku drogi krajowej K-12 od nowego mostu w kierunku Lublina miała miejsce kolejna „czołówka”. Kierujący passatem obywatel Ukrainy nieprawidłowo wyprzedzał samochód ciężarowy.  Kierowca źle obliczył odległości i czołowo zderzył się z kierującym nissanem. Obydwaj kierujący zostali przewiezieni do szpitala. Wstępnie ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Z uwagi na trwające czynności policyjne droga w miejscu zdarzenia jest zamknięta. Policjanci kierują na objazdy.

Apelujemy o rozwagę oraz uwzględnienie warunków atmosferycznych. Na drogach robi się ślisko, szybko zapada zmrok,  a my jeździmy za szybko.


M.K.

Powrót na górę strony