Aktualności

Puławy: Z wizytą w gabinecie komendanta

Data publikacji 16.10.2014

Od oczątku tego roku szkolnego puławscy stróże prawa odwiedzili 40 palcówek oświatowych i wychowawczych. Oprócz pogadanek o bezpieczeństwie i pokaz sprzętu, funkcjonariusze rozdali blisko 3 tys. elementów odblaskowych. To wszystko w ramach kontynuacji akcji "Wspólnie dbamy o bezpieczeństwo". W tej akcji Policji partnerują Zakłady Azotowe „Puławy”. Dziś z kolei to policjanci zaprosili uczniów do siebie. Dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Puławach odwiedziły samego komendanta puławskiej jednostki - insp. Wojciecha Czaplę.

We wrześniu i październiku br. na terenie powiatu puławskiego odbyły się spotkania w ramach akcji pn. „Wspólnie dbamy o bezpieczeństwo”. Akcja ta, której partnerem Policji są Zakłady Azotowe „Puławy” SA  jest kontynuacją zeszłorocznych działań. Mundurowi z puławskiej komendy czynnie włączyli się w to przedsięwzięcie biorąc udział w spotkaniach edukacyjnych na rzecz bezpieczeństwa, głównie dzieci. Od początku roku szkolnego stróże prawa odwiedzili 40 palcówek oświatowych i wychowawczych rozdając blisko 3 tys. elementów odblaskowych.

Dzisiaj kolejna grupa pierwszoklasistów ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Puławach odwiedziła naszą komendę. Była pogadanka o bezpieczeństwie oraz nagrody. Dzieciaki odwiedziły między innymi komendanta jednostki - insp. Wojciecha Czaplę przyglądając się jego pracy, zwiedziły dyżurkę oraz garaże ze sprzętem policyjnym.

 Podobna akcja odbywała  się już w zeszłym roku i okazała się doskonałym powodem do zaplanowania kolejnego cyklu spotkań o bezpieczeństwie.

M.K.

Powrót na górę strony