Aktualności

Puławy: W lodówce trzymał narkotyki

Data publikacji 15.10.2014

Puławscy kryminalni podczas przeszukania mieszkania 25 latka znaleźli narkotyki. Ponad 30 woreczków z amfetaminą i marihuaną ukryte było w lodówce. Teraz policjanci sprawdzają, czy zatrzymany nie wprowadzał ich do obrotu. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj puławscy kryminalni udali się do mieszkania 25 latka, który według posiadanych informacji miał posiadać narkotyki. W trakcie przeszukania policjanci ujawnili to, czego szukali. 16 woreczków z amfetaminą i 21 z marihuaną ukrytych było w lodówce.

Schłodzone narkotyki zostały zabezpieczone. Mężczyzna twierdził policjantom, że posiada je na własny użytek.  25 latek trafił do policyjnego aresztu. Teraz policjanci sprawdzają, czy zatrzymany nie wprowadzał ich do obrotu. Wkrótce sąd zdecyduje o jego dalszym losie.

Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie niedozwolonych substancji grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. Kiedy okaże się, że handlował narkotykami, grozi mu kara do 8 lat więzienia.

MK

Powrót na górę strony