Aktualności

Puławy: Ukradli wódkę i whisky odpowiedzą za kradzież z włamaniem.

Data publikacji 11.10.2014

Policjanci z puławskiej prewencji zatrzymali w pościgu dwóch mężczyzn, którzy dokonali włamania do jednego z marketów i skradli alkohol o wartości ponad 1000 zł. Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie i oczekują na przesłuchania. Obydwaj zatrzymani to mieszkańcy Puław.

Wczorajszej nocy dyżurny puławskiej komendy został poinformowany, że w Puławach na ul. Grota-Roweckiego na parkingu marketu ktoś prawdopodobnie kradnie kołpaki z aut. Na miejsce został skierowany patrol, który zauważył dwóch młodych mężczyzn. Ci na widok policjantów zaczęli uciekać. Mundurowi po krótkim pościgu zatrzymali dwóch młodzieńców. Okazało się, że mają oni przy sobie kilkanaście butelek różnych alkoholi. Whisky i wódka ukryte były za paskami spodni oraz w rękawach kurtek. Policjanci ujawnili także wybitą, sklepową szybę.

Obydwaj zatrzymani zostali umieszczeni w policyjnym areszcie. Wartość skradzionego alkoholu opiewa na kwotę ponad 1000 zł. Sprawcy to 21 letni i 17 letni mieszkańcy Puław. Starszy z nich był nietrzeźwy. Miał ponad 1 promil alkoholu w organizmie. Za kradzież z włamaniem grozi im od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony