Aktualności

Kraśnik: Zatrzymani za włamanie

Data publikacji 06.10.2014

Kraśniccy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 35, 58 oraz 59 lat, którzy odpowiedzą za włamanie do niezamieszkałego budynku. Włamywacze dostali się do jego środka po pokonaniu zabezpieczeń. Ich łupem padły warte około 1 tys. zł. narzędzia. Dzisiaj sprawcy będą przesłuchiwani, za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj policjanci z kraśnickiego komisariatu otrzymali zgłoszenie o kradzieży z włamaniem do niezamieszkałego budynku w Kraśniku Fabrycznym. Jak ustalili będący na miejscu funkcjonariusze, sprawcy po przecięciu  rygla, który zabezpieczał drzwi wejściowe do garażu, dostali się do jego wnętrza, skąd ukradli m.in.  dwie maszyny spawalnicze, narzędzia tapicerskie, agregat lodówki, butlę gazową oraz metalową kratę do studzienki. Wartość strat oszacowana została na sumę 1 tys. złotych.

Kraśniccy policjanci w trakcie prowadzonych działan ustalili sprawców tego czynu. Okazali się nimi trzej mieszkańcy Kraśnika  w wieku 35, 58 oraz 59 lat. Mężczyźni zostali zatrzymani do wyjaśnienia. Dzisiaj będą przesłuchiwani. Funkcjonariusze odzyskali cześć skradzionego mienia. Za przestępstwo kradzieży z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

S.K.

Powrót na górę strony