Lublin: Okradł dziewczynę podczas amorów. - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Lublin: Okradł dziewczynę podczas amorów.

Data publikacji 04.10.2014

Za kradzież portfela z zawartością pieniędzy i dokumentów odpowie 19-letni amant , który okradł nowo poznaną studentkę. Młody mężczyzna w nocy w centrum miasta podczas wspólnych uścisków wyciągnął jej portfel z torebki po czym szybko się z nią rozstał. Został zatrzymany kilka chwil później kiedy przy ul. Kapucyńskiej, kiedy na widok policyjnych wywiadowców próbował schować skradziony portfel w slipach.

        Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 3 rano przy ul. Kapucyńskiej. Policyjni wywiadowcy z KMP w Lublinie zauważyli dziwne zachowanie młodego mężczyzny, który na ich widok próbował szybko schować jakiś przedmiot w majtkach. Podczas legitymowania okazało się, że był to portfel z dokumentami młodej studentki.

       Jak wynika ze wstępnych wyjaśnień 19-latek poznał studentkę na ulicy. Tam podczas wspólnych uścisków wyciągnął z jej torebki portfel. Po tym fakcie młody amant szybko się oddalił. Policjanci zatrzymali 19-latka i osadzili w policyjnym areszcie. Za przestępstwo kradzieży grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

AF.