Aktualności

Janów Lubelski: Odpowie za uszkodzenie samochodów.

Data publikacji 02.10.2014

Za uszkodzenie sześciu samochodów odpowie 24 letni mieszkaniec Janowa Lubelskiego. Do zdarzenia doszło w nocy z poniedziałku na wtorek przy jednej z ulic w Janowie Lubelskim. Młody mężczyzna obrywał wycieraczki, lusterka wybijał szyby i zarysowywał powłoki lakiernicze w zaparkowanych przy ulicy pojazdach. Straty na szkodę pokrzywdzonych oszacowane zostały na kwotę blisko 5 tysięcy zł. Za zniszczenie mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

     Do zdarzenia doszło w nocy z poniedziałku na wtorek. Rano dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o uszkodzeniu pojazdów na jednej z ulic w Janowie Lubelskim. Uszkodzone zostało sześć samochodów a straty pokrzywdzeni oszacowali na blisko 5 tys. zł. Policjanci natychmiast przystąpili do ustalenia sprawcy okazał się nim 24-letni mieszkaniec Janowa Lubelskiego.

      24 latek już usłyszał zarzuty. Mężczyzna nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania, niewiele pamiętał. Twierdził, że tej nocy był nietrzeźwy. W chwili zatrzymania miał promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Za zniszczenie mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

F.Ł.

 

Powrót na górę strony