Aktualności

Biała Podl: Zmarł 13-latek potrącony przez samochód.

Data publikacji 26.09.2014

Przez kilka godzin lekarze bialskiego szpitala walczyli o życie 13-letniego chłopca potrąconego przez samochód osobowy w miejscowości Kolonia Horbów. Niestety wczoraj w godzinach popołudniowych dziecko zmarło. Okoliczności wypadku wyjaśni śledztwo prowadzone przez bialska Prokuraturę i policjantów z Komisariatu Policji w Terespolu.

Do zdarzenia doszło wczoraj ok. godziny 7.30. w miejscowości Kolonia Horbów. Jadący trasa krajową nr 2 samochód marki Mitsubishi potracił przebiegającego przez jezdnię chłopca. Dziecko, z poważnymi obrażeniami wewnętrznymi i urazem głowy, zostało przewiezione do szpitala. Kierująca samochodem 27-latka z gminy Biała Podlaska była trzeźwa.

Jak się okazało w trakcie prowadzonych na miejscu zdarzenia czynności ofiarą wypadku był 13-letni chłopiec, obywatel Ukrainy, przebywający w miejscowym Ośrodku dla Uchodźców. Przebiegając przez jezdnię chciał się dostać do znajdującego się po drugiej stronie jezdni przystanku autobusowego, skąd miał jechać do szkoły.

Śledztwo, które ma wyjaśnić wszelkie okoliczności wypadku prowadzić będzie bialska Prokuratura i policjanci z terespolskiego komisariatu.

J.J.

Powrót na górę strony