Aktualności

Kraśnik: Przeskoczył na balkon sąsiadki i okradł mieszkanie, już usłyszał zarzuty.

Data publikacji 16.09.2014

Mundurowi z Komisariatu Policji w Kraśniku zatrzymali 24-letniego mieszkańca miasta, który z własnego balkonu przeskoczył na balkon sąsiadki i dostał sie do jej mieszkania. Jego łupem padł laptop, x-boks, dwa joysticki oraz złota biżuteria. Mężczyzna przyznał sie do winy i poddał dobrowolnie karze. Policjanci odzyskali skradzione przedmioty.

Zgłoszenie o kradzieży z włamaniem do jednego z mieszkań na terenie miasta policjanci z kraśnickiego komisariatu otrzymali przed kilkoma dniami. Jak ustalili,  sprawca poprzez wyważenie drzwi balkonowych dostał się do wnętrza mieszkania skąd ukradł laptopa, 2 joysticki, x-boksa oraz złotą biżuterię.

Już kilka dni po włamaniu operacyjni z kraśnickiej komendy ustalili, ze sprawcą kradzieży z włamaniem jest 24-letni mieszkaniec Kraśnika. Okazało się, że jest to sąsiad pokrzywdzonej, który przeskoczył ze swojego balkonu na balkon kobiety i w ten sposób  dostał się do jej mieszkania.
 

Mężczyzna przyznał się do winy oraz poddał dobrowolnie karze bezwzględnej 1 roku pozbawienia wolności. Policjanci odzyskali skradzione mienie.

J.M.

Powrót na górę strony