Aktualności

Opole Lubelskie: O szkodliwości palenia inaczej

Data publikacji 05.09.2014

Kompletnie pijany 30-letni mieszkaniec Opola Lubelskiego dotkliwie pobił 65-latka z powodu papierosa. Zaczepił siedzącego na ławce 65-latka żądając papierosa, a gdy ten odmówił, pobił go zabierając niedopałek. Po chwili został zatrzymany przez policjantów. Miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za rozbój. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

       Do zdarzenia doszło w miniony czwartek przed godziną 16.00. 30-latek podszedł do siedzącego na ławce mężczyzny i zażądał od niego papierosa. Gdy  65-latek oznajmił iż nie ma papierosów i pali ostatniego, sprawca uderzył go w twarz. W wyniku uderzenia mężczyzna spadł z ławki. 30 latek jeszcze kilkakrotnie uderzył leżącego na chodniku  mężczyznę po czym zabrał mu palącego się papierosa i odszedł. Po chwili został zatrzymany przez patrol policji  i osadzony w policyjnym areszcie.

       Jak się okazało sprawca w chwili zdarzenia miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Odpowie za przestępstwo rozboju. Grozi mu teraz 12 lat pozbawienia wolności.

 

 

R.F

 

 

 

 

Powrót na górę strony