Aktualności

Tomaszów Lubelski: Policjanci odnaleźli zaginionego 81-latka.

Data publikacji 22.08.2014

Kilkudziesięciu policjantów i strażaków od wczoraj szukało zaginionego 81-letniego mieszkańca Bełżca. W działaniach wykorzystywano m. in. nowy sprzęt termowizyjny. Dziś kilka minut po godzinie 8.00, mężczyzna został odnaleziony przez funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego tomaszowskiej komendy. Przemoknięty i zziębnięty starszy mężczyzna jest już bezpieczny.

            O zaginięciu mężczyzny Policja dowiedziała się wczoraj wieczorem. Ze zgłoszenia rodziny wynikało, że 81-latek, stroniący od ludzi, zaginął w środę po południu. Do poszukiwań zaginionego zaangażowano kilkudziesięciu policjantów i strażaków, informację o zaginionym przekazywano na odprawach do służby. Funkcjonariusze przeczesywali pobliskie lasy i miejscowości. W działaniach używano również nowego sprzętu termowizyjnego. Personalia i rysopis zaginionego zanotował także patrol ruchu drogowego, który zaczynał służbę dziś rano. Już kilka minut po godzinie ósmej w Święciu, policjanci odnaleźli zaginionego mężczyznę.

 Przemoknięty i zmarznięty starszy pan szedł ulicą w kierunku Bełżca. Mężczyzna oświadczył, że spędził noc w lesie, ponieważ się zgubił. Nie wiadomo, gdzie przebywał poprzedniej nocy. 81-latek nie doznał żadnych obrażeń. Karetką pogotowia został przetransportowany do miejscowego szpitala na badania.

J.R. 

Powrót na górę strony