Aktualności

Hrubieszów: Nietrzeźwy zasnął obok samochodu

Data publikacji 19.08.2014

Dzisiejszego ranka przy skrzyżowaniu ulic Narutowicza i Prusa przechłodzeń zauważył zaparkowany na chodniku na włączonych światłach awaryjnych samochód, a obok niego na trawie leżącego mężczyznę. Jak się później okazało, 21-latek nie posiadał żadnych obrażeń. Mężczyzna spał, bo był nietrzeźwy. Wiadomo, że miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu i nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia oraz fakt, czy mężczyzna kierował pojazdem.

Dzisiejszego poranka hrubieszowscy policjanci udali się na skrzyżowanie ulic Narutowicza i Prusa, gdzie według zgłoszenia, obok zaparkowanego pojazdu na włączonych światłach awaryjnych miał leżeć na trawie mężczyzna. Policję o tym fakcie powiadomił przechłodzeń, którego zaniepokoił ten widok.

Jak się później okazało, 21-latek nie posiadał żadnych widocznych obrażeń ciała. Mężczyzna po prostu sobie spał. Przyczyną tego stanu rzeczy było fakt, że był nietrzeźwy.  Miał  ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Policjanci ponadto ustalili, że 21-latek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Mundurowi wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia oraz fakt, czy mężczyzna kierował pojazdem.

E.K.   

Powrót na górę strony