Aktualności

Włodawa: Z kijem bilardowym na samochód

Data publikacji 01.08.2014

Włodawscy policjanci zatrzymali 40-letniego mieszkańca Warszawy, który kijem bilardowym wgniótł karoserię dachu osobowego audi. Mężczyzna uczynił to w akcie zemsty za to, został wyproszony z samochodu, w którym chciał się po prostu napić alkoholu. Za zniszczenie lub uszkodzenie cudzego mienia grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

W minioną środę około godz. 3 rano wypoczywający w Okunince wczasowicz zawiadomił Policję o uszkodzeniu przez nieznanego mężczyznę karoserii jego samochodu. Sprawca wszedł do osobowego audi, w którym znajdowali się pasażerowie i chciał spożywać z nimi alkohol. Gdy nieproszony gość usłyszał odmowę i został wyproszony z pojazdu, chwycił za kij bilardowy, którym uderzył w dach powodując wgniecenie.

W obawie przed atakiem furiata, kierowca audi z pośpiechem odjechał z miejsca zdarzenia, a następnie zawiadomił Policję.

Przybyli na miejsce policjanci już po chwili  namierzyli sprawcę, którym okazał się 40-letni mieszkaniec stolicy. Zgłaszający powstałe w aucie straty oszacował na kwotę 600 zł.

Teraz 40-latkowi za uszkodzenie pojazdu grozić może kara pozbawienia wolności nawet do lat pięciu.
 

D.E.

Powrót na górę strony