Aktualności

Włodawa: Szczęśliwy finał poszukiwań.

Data publikacji 30.07.2014

Dziś około godziny 15.00 odnaleziony został 86-letni mężczyzna, który wczoraj zaginął podczas zbierania grzybów w lesie. Poszukiwania prowadzili włodawscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej. 86-latek został wypatrzony przez pilotów samolotu, biorących udział w poszukiwaniach. Mężczyzna zostanie przebadany przez lekarza.

Wczoraj około godziny 21.00  dyżurny włodawskiej komendy odebrał zgłoszenie o zaginięciu mieszkańca Kołacz. 86-latek po obiedzie wyszedł na grzyby. Do poszukiwań włączyli się niemal wszyscy policjanci włodawskiej komendy, Komisariatu Policji w Urszulinie, przewodnik psa tropiącego z psem z KMP w Białej Podlaskiej, funkcjonariusze Straży Granicznej z wozem obserwacyjnym, policjanci na quadach, w pojazdach służbowych i w patrolach pieszych.

Wyposażeni w specjalistyczny sprzęt funkcjonariusze przez wiele godzin przeszukiwali lasy w rejonie miejsca zamieszkania 86-latka. Lasy w których zaginął były trudnym terenem do poszukiwań z uwagi na zakrzaczenia i wysoką trawę. 86-latek został wypatrzony przez pilotów samolotu, biorących udział w poszukiwaniach. Mężczyzna zostanie przebadany przez lekarza.

 

 

 

Powrót na górę strony