Aktualności

Krasnystaw: Wypadek w Izbicy.

Data publikacji 24.07.2014

Do tragicznego wypadku drogowego doszło wczoraj w Izbicy. Na łuku jezdni zderzyły się trzy pojazdy. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu, kolejna w ciężkim stanie przebywa w szpitalu. Policjanci apelują o rozwagę i ostrożność na drodze.

Wczoraj tuż przed godziną 13,00 dyżurny krasnostawskiej policji, od jednego z uczestników, otrzymał informację o zdarzeniu drogowym w Izbicy. Na miejscu policjanci ustalili, że jadący w kierunku Zamościa fiat punto na łuku jezdni zjechał na przeciwległy pasu ruchu i uderzył w ciężarową scanię. Z kolei na tył ciężarówki najechał osobowy ford. W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniósł pasażer fiata 63-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego, a kierowca tego pojazdu z ciężkimi obrażeniami przebywa w szpitalu. Pozostali uczestnicy nie doznali poważniejszych obrażeń.

Policjanci na miejscu zabezpieczyli ślady, prokurator zarządził sekcję zwłok denata. Prowadzone w tej sprawie postępowanie wyjaśni, kto i w jakim stopniu przyczynił się do tego zdarzenia.

MS

Powrót na górę strony