Aktualności

Puławy: Hodowal konopie przy wałach wiślanych

Data publikacji 16.07.2014

W poniedziałek po południu podczas patrolu policjanci zauważyli trzech mężczyzn, którzy na widok radiowozu zaczęli wykonywać nerwowe ruchy. Podczas kontroli osobistej policjanci znaleźli dopalacze oraz susz marihuany. Jeden z zatrzymanych przyznał się, że sam wyhodował konopie w pobliżu wałów wiślanych. Na wskazanym miejscu policjanci znaleźli i zlikwidowali 32 sztuk sadzonek konopi o wysokości od 25 do 120 cm. Zatrzymanemu 17 latkowi za posiadanie i uprawę konopi grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek po południu puławscy mundurowi patrolowali ul. Rybacką w Puławach. Kiedy podjechali pod trzech młodych mężczyzn, jeden z nich wykonywał nerwowe ruchy chcąc coś zniszczyć. Po kontroli osobistej okazało się, 19 latek posiada dopalacze, natomiast 17 latek susz marihuany. Obydwaj trafili do policyjnego aresztu.

Podczas rozmowy 17 latek przyznał, że sam wyhodował konopie w pobliżu wału wiślanego. Jak powiedział kryminalnym ziarna konopi kupił przez Internet. We wskazanym miejscu policjanci odnaleźli 32 sadzonki konopi o wysokości od 25 do 120 cm. Wczoraj usłyszał zarzuty posiadania oraz uprawy niedozwolonej konopi. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii zatrzymanemu grozi do 3 lat pozbawienia wolności.


M.K.

Powrót na górę strony