Aktualności

Biłgoraj: III Roztoczański Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych Województwa Lubelskiego, rozegrany.

Data publikacji 07.07.2014

Już trzeci raz byliśmy świadkami rozgrywek piłki nożnej policjantów Lubelszczyzny. Tegoroczna impreza połączona została z piknikiem z okazji minionego Dnia Dziecka na stadionie w Dereźni. W rywalizacji o Puchar Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów w Lublinie wzięło udział 11 drużyn mundurowych całego garnizonu. W tym roku pierwsze miejsce przypadło drużynie funkcjonariuszy z KPP Opole Lubelskie. Gratulujemy!

Za nami kolejny turniej piłkarski zorganizowany przez Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Biłgoraju. Mecze piłki nożnej rozegrane zostały w ramach III Roztoczańskiego Turnieju Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów w Lublinie. W rywalizacjach sportowych na dwóch równoległych boiskach piłkarskich w Dereźni, udział wzięło 11 zespołów funkcjonariuszy z całego województwa lubelskiego - m.in. drużyny gospodarzy z KPP Biłgoraj, IPA KWP Lublin, KMP Biała Podlaska, KPP Łuków, KPP Janów Lub., KPP Opole Lub., KPP Tomaszów Lub., KPP Lubartów, KPP Kraśnik, KPP Krasnystaw, jak również zaproszony zespół OSP Minkowice.

Mecze 3 grup odbywające się na boiskach w Dereźni zorganizowane zostały wraz z piknikiem z okazji minionego Dnia Dziecka. Dla najmłodszych pasjonatów sportu przewidziano wiele atrakcji m.in. dmuchany zamek ze zjeżdżalnią, trampolinę oraz przejażdżki zaprzęgiem konnym.

Po ponad 5 godzinnym pojedynku, wyłoniony został aktualny mistrz piłki nożnej wśród policjantów. Zwycięzcą tegorocznego turnieju został zespół policjantów z KPP Opole Lubelskie. Opolscy policjanci zdobyli tym samym Puchar Zarządu Wojewódzkiego NSZZP w Lublinie. Kolejno, zaszczytne miejsca na podium przypadły kolegom z Kraśnika i gospodarzom z Biłgoraja. Z kolei statuetkę „Najlepszego Bramkarza” całego turnieju wywalczył Kamil Królikowski, a tytuł „Najlepszego Zawodnika” otrzymał Marcin Solis - dwaj opolscy policjanci.

Gratulujemy!


Za pomoc w organizacji imprezy Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Biłgoraju kieruje serdecznie podziękowania do firmy Allianz z Lublina, Kazimierza Adamka oraz Zarządu Wojewódzkiego NSZZP w Lublinie.

MW

Powrót na górę strony