Aktualności

Krasnystaw: Konopie w malinach.

Data publikacji 04.07.2014

Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających oraz uprawę konopi indyjskich odpowiadał będzie 43-letni mieszkaniec Krasnegostawu. Wczoraj krasnostawscy kryminalni w jego miejscu zamieszkania oraz na posiadanej przez niego działce ujawnili uprawę 21 krzaków konopi indyjskich. Ponadto w takcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 350 gramów marihuany i ostrą amunicję.

Wczoraj Krasnostawscy kryminalni zwalczający przestępczość narkotykową realizując ustalenia własne przeszukali jedną z działek rolnych w miejscowości Siennica Nadolna, której właścicielem jest 43 letni mieszkaniec Krasnegostawu. Policjanci natrafili tam na plantację konopi indyjskich, które rosły pomiędzy malinami. Na miejscu zabezpieczono 15 krzaków tej rośliny. W trakcie przeszukania miejsca zamieszkania mężczyzny zabezpieczono 350 gramów marihuany oraz kolejne 6 krzaków konopi i doniczki z korzeniami i fragmentami łodyg. Ponadto w domu 43-latka policjanci odnaleźli 8 sztuk ostrej amunicji różnego kalibru na którą nie posiadał pozwolenia.

43-latek niebawem trafi przed oblicze prokuratora, gdzie usłyszy zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomani i ustawy o broni i amunicji. Grozić mu może nawet do 10 lat więzienia.

P.W.

Powrót na górę strony