Aktualności

Biała Podl.: Okradł byłego pracodawcę.

Data publikacji 12.06.2014

Bialscy policjanci ustalili sprawcę kradzieży z włamaniem do lokalu gastronomicznego przy ul. Sidorskiej. Sprawca ukradł łącznie ponad 4 000 zł, ale spowodowane przez niego uszkodzenia stojących w lokalu automatów do gier oszacowano aż na 6 000 zł. Za przestępstwo odpowie 23-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, który był zatrudniony właśnie w tym lokalu.

Wczoraj policjanci Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży z włamaniem do lokalu przy ul. Sidorskiej w Białej Podlaskiej. Do zdarzenia doszło na przełomie maja i czerwca. Jak się okazało sprawcą przestępstwa jest 23-letni bialczanin, były pracownik tego lokalu.

Mężczyzna ukradł wówczas 450 zł ze znajdującej się za ladą kasetki z pieniędzmi oraz około 4 000 zł ze stojących w lokalu automatów do gier. Straty spowodowane uszkodzeniami automatów ich właściciel oszacował na 6 000 zł.  Wczoraj 23-latek usłyszał zarzuty popełnienia tego przestępstwa, przyznał się do dokonania zarzucanego mu czynu i wyraził wolę dobrowolnego poddania się karze.

Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

JJ

Powrót na górę strony